İstanbul Toplantı ve Eğitim Salonları

İstanbul Toplantı ve Eğitim Salonları

Günümüz iş hayatında, gerek mesleki gerekse kişisel gelişim eğitimlerinin önemi kendini çok daha fazla hissettirmeye başladı. Kurumsal şirketlerin çoğu bu eğitimlere başvuruyor ve çalışanlarının ihtiyaç duydukları eğitimleri almalarına özen gösteriyor. Çalışanlarının motivasyonunu arttırmak, bilgilerini pekiştirmek isteyen yöneticiler farklı ortamlarda yapılan, motivasyon sağlayan ve cazip içerikleri olan eğitimlere daha çok rağbet ediyor.

Şirket dışında bir toplantı salonu tercih edilerek yapılan eğitim ve seminerler daha verimli geçebiliyor. Bu anlamda açık hava eğitim programlarının oldukça revaçta olduğunu belirtmek gerek. Eğitim salonu ya da toplantı salonu kiralama ihtiyacı söz konusu olduğunda seçilen yerin toplantının içeriğine, katılımcı sayısına ve eğitim ihtiyaçlarına uygun şekilde düzenlenmiş bir mekan olmasına dikkat edilmelidir.

İstanbul Toplantı Eğitim Salonları

Özellikle doğa ile iç içe ve farklı ortamlarda yapılan açık hava eğitimleri çalışanlar tarafından çok daha fazla ilgi görüyor. Bu nedenle alınacak eğitimi belirlerken, eğitimin yeri ve nasıl bir ortamda düzenleneceği mutlaka dikkate alınmalı. Ayrıca hem görsel hem de işitsel yollarla ve egzersizlerle eğitimlerin desteklenmesi eğitimin kalitesini arttırıyor, katılımcıların ilgisini çekiyor.

Eğitim günü eğitim salonundaki tüm hazırlıkların yapılmış olması, katılımcıların güleryüzle karşılanıp, salona yönlendirilmesi ve bitiş saatine kadar yardımcı olunması organizasyonun başarısını etkiliyor. Molalarda ise çay, kahve ikramı ve yemek düzeni katılımcıları memnun edecek şekilde sağlanmalıdır. Kullanılacak salonda aydınlatma, havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerinin uygun olanaklara sahip olması katılımcıların rahatının sağlanması açısından oldukça önemlidir. Salon istenilen oturma düzenini de sağlayacak şartlara sahip olmalı ve barkovizyon, laptop, beyaz tahta, tahta kalemi ve silgisi, internet bağlantısı gibi detaylar eksiksiz bir şekilde mekanda bulunmalıdır.

İstanbul’da eğitim vermek veya toplantı düzenlemek için yer arıyorsanız farklı salon tipleri ile hizmet veren Sangha’nın web sitesini inceleyebilir, www.sanghaegitimsalonlari.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Sangha’nın sunduğu seçenekler arasında kendinize uygun eğitim salonu mutlaka bulacaksınız.